Opettajat

Opettajat 2023-2024

Rehtori/SV Annastiina Säkkinen (FM, aineenopettaja, rehtori, steinerpedagoginen perehtyneisyys)

annastiina.sakkinen@jnssteiner.fi, puh. 050 353 9885

1. – 2. lk./SV/AI Minna Mäkinen (KM, luokanopettaja, steinerpedagoginen perehtyneisyys, lastentarhanopettaja)

minna.makinen@jnssteiner.fi

3.- 4. lk./PU Juulia Hakkarainen (KM, luokanopettaja, musiikin aineenopettaja)

juulia.hakkarainen@jnssteiner.fi

5 -6. lk./ERO Satu Fredriksson (KM, luokanopettaja, erityisopettaja, lastentarhanopettaja, steinerpedagoginen perehtyneisyys), satu.fredriksson(a)jnssteiner.fi

Eiju Paajanen, (steinerpedagogi, luokanopettaja, opintovapaalla lukuvuosi 23-24)

eiju.paajanen@jnssteiner.fi

7. lk./Hanna-Kaisa Matveinen (KM, luokanopettaja, aineenopettaja, steinerpedagoginen perehtyneisyys)

hanna-kaisa.matveinen@jnssteiner.fi

8. lk./KS/US Sanna Eronen

sanna.eronen@jnssteiner.fi

9. lk./ET/KS Sari Koskinen (KM, luokanopettaja, steinerpedagoginen perehtyneisyys)

sari.koskinen@jnssteiner.fi

HI/YH/UE/GE/BG/OPO/LI Riikka Kontturi (FM, luokanopettaja, aineenopettaja, OPO)

riikka.kontturi@jnssteiner.fi

MA/FY/KE/LI Henna Putkuri (KM, luokanopettaja, aineenopettaja, steinerpedagoginen perehtyneisyys)

henna.putkuri@jnssteiner.fi

EN Theo Silnicki Kettunen (FM, aineenopettaja (ruotsi, englanti)

theo.kettunen@jnssteiner.fi

KS/KU/KO Sari Parkkulainen (Artenomi AMK, ammatillinen opettajakorkeakoulu)

sparkkulainen@gmail.com

MU Mika Katila (FM) (musiikki, bändikerhot)

mika.katila@gmail.com

Scroll to Top